آلگومد

آلگومد ( ALGOMED) یا Chlorella Vulgaris

کلرلا ولگاریس جزء گیاهان تک سلولی است و در دسته آغازیان قرار دارد و یکی از اولین اشکال حیات در روی کره زمین محسوب می گردد . گیاهان تک سلولی آبزی که کلرلا ولگاریس نیز جزء آنان است از حدود 5/3 میلیارد سال قبل در روی کره زمین زندگی کرده اند. مکمل غذایی آلگومد در دسته گیاهان و سبزیجات قرار دارد . آلگومد حاوی 60 % پروتئین بوده و انواع ویتامینها ، املاح ، فیبر خوراکی و چربیهای مفید غیر اشباع ( چربی های امگا ) را نیز در خود جای داده است .
مواد تشکیل دهنده آلگومد:
مواد معدنی : بویژه کلسیم ، منیزیم ، پتاسیم و فسفر بعلاوه روی ، آهن ، مس و سلنیوم .
پروتئین : 19 اسید آمینه شامل 8 اسید آمینه ضروری که بدن قادر به تولید آنها نیست . اسیدهای آمینه در متابولیسم و عملکرد کلیه سلول های بدن نقش اساسی ایفا می کنند. در این بین ، تنها به تریپتوفان Tryptophan اشاره می کنیم که بلافاصله در بدن به سروتونین Serotonine تبدیل می گردد. سروتونین یک پیام رسان شادابی و نشاط است.
اسیدهای چرب غیر اشباع ( Poly Unsaturated Fatty Acids) : که در این بین می توان به اسید لینولئیک ( Linolenic Acid) اشاره نمود .
اجزای متعدل کننده : این مواد دارای خاصیت تحریک باکتریهای مفید در دستگاه گوارش بوده که باعث تنظیم عملکرد دستگاه گوارشی و روده ها می گردند . آلگومد دارای آنزیم RNA ، DNA و بسیاری اجزای دیگر نیز می باشد.
طیف وسیعی از ویتامین ها : پیش ویتامین A ، ویتامین B12 ، B6،B2 ،B1 و ویتامین K ، C ،E با غلظت فراوان . آلگومد در بین مواد غذایی حاوی مقادیر بسیار فراوان B12 می باشد . این خاصیت آلگومد را تبدیل به یک مکمل غذایی مناسب برای گیاهخواران می نماید .
کلروفیل : آلگومد دارای مقادیر بسیار فراوانی کلروفیل می باشد که باعث تصفیه و دفع ضایعات و پاکسازی بدن می گردد و چون دارای قدرت جذب رادیکال های آزاد حاصل از سوخت و ساز و دفع آنها از بدن می باشد ، بنابراین در سم زدایی بدن ، تسهیل گردش خون ، تنظیم دستگاه گوارش و ... کاربرد وسیعی دارد . این خاصـیت در این محصول بسیار ارزشمند است . تعادل و همگرایی مواد تشکیل دهنده فراوان و 100% طبیعی در آلگومد ، باعث گردیده کلیه سلول ها و اجزای بدن و عملکرد آنها به سوی یک تعادل طبیعی سوق داده شود .
مقدار مصرف :  بزرگسالان : حداقل 3 و حداکثر 6 قرص در روز . کودکان : حداقل 1 و حداکثر 3 قرص در روز

/ 3 نظر / 315 بازدید
کاکانجف

بسیارخوب بود.سپاسگزارم.

مینا

خیلی مفید بود.ممنون

سیما

با سلام میخواستم بدونم این قرص(آلگامد) برای کسانی که ورزش می کنند مناسبه یا نه .و مقدار مصرف چقدر باید باشه قصد لاغری و چربی سوزی ندارم و ضنمنا 44 سال سن دارم